Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie

Egzamin do uzyskania świadectwa kwalifikacyjnego lub odnowienie uprawnień w zakresie eksploatacji i dozoru sieci, instalacji i urządzeń grupy I, II, III. Termin 23 maja 2018r. o godz. 16:00

Grupa1
Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające energię elektryczną.
Grupa 2
Urządzenia wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające ciepło oraz inne urządzenia energetyczne.
Grupa 3
Urządzenia, instalacje i sieci gazowe wytwarzające, przetwarzające, przesyłające, magazynujące i zużywające paliwa gazowe.

Obecnie opłata za egzamin kwalifikacyjny wynosi 210,00 zł w obrębie jednej grupy urządzeń energetycznych.

Po zdanym egzaminie zostaje wystawione świadectwo kwalifikacyjne na podstawie protokołu z odbytego egzaminu. Świadectwa Kwalifikacyjne wystawia sekretarz Komisji.
Świadectwo Kwalifikacyjne ważne jest przez okres 5 lat od daty wystawienia.
W razie utraty świadectwa kwalifikacyjnego istnieje możliwość wystawienia duplikatu świadectwa na wniosek zainteresowanego

Warunki uczestnictwa:
Złożony wniosek + wniesiona opłata za egzamin w w/w kwocie (tj. 10% najniższego wynagrodzenia).

Więcej informacji w siedzibie Ośrodka, pod numerem telefonu: (13) 43 204 02; 510 998 001 oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.