Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie

OKZ Lubaczów

OŚRODEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W LUBACZOWIE

OKZ lubaczow
37-600 Lubaczów, ul. Rynek 25
Tel.: 016 632-12-74, Fax.: 016 632-12-74, Kom.: 0 692-445-016

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Skype: okz.lubaczow_zdzrzeszow

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00

FB OKZ Lubaczow

 


W ramach działalności statutowej Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Lubaczowie organizuje i przprowadza kursy przygotowujące do egzaminów kwalifikacyjnych na tytuł czeladnika i mistrza w takich zawodach jak m.in.: kucharz, betoniarz-zbrojarz, blacharz samochodowy, brukarz, cieśla, cukiernik, elektromechanik, elektromechanik pojazdów samochodowych, elektryk, fotograf, fryzjer, glazurnik, kamieniarz, kominiarz,lakiernik samochodowy, malarz-tapeciarz, mechanik pojazdów samochodowych, monter instalacji gazowych, monter instalacji i urządzeń sanitarnych, monter sieci cieplnych, gazowych, wodnych i kanalizacyjnych, monter-elektronik, murarz, operator obrabiarek skrawających, piekarz, posadzkarz, rzeźnik-wędliniarz, stolarz, szklarz budowlany, ślusarz, technolog robót wykończeniowych w budownictwie, tkacz, wulkanizator, i in. .Ośrodek Kształcenia Zawodowego przeprowadza także kursy pedagogiczne – po których słuchacze (po pozytywnym złożeniu egzaminu) otrzymują tytuł instruktora praktycznej nauki zawodu w zakładach pracy. Osoba posiadająca tytuł mistrza w zawodzie i zaliczony egzaminem przed PKE kurs pedagogiczny ma prawo szkolenia uczniów w wyuczonym zawodzie. Może to robić na rachunek własny, jeżeli prowadzi działalność gospodarczą, bądź na rachunek pracodawcy, u którego jest zatrudniona.


W najbliższym czasie rozpoczynamy następujące kursy