Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie

Motyka

motyka 1

Dane techniczne:

- stal  gatunkowa - 45
- grubość blachy - 2 mm
- motyka mała - szerokość ostrza: 200mm
- motyka duża - szerokość ostrza: 270mm

 

Czytaj więcej: Motyka

Świder do ziemi

swider do ziemiNarzędzie to służy do wiercenia w ziemi otworów na np. słupki do ogrodzenia, dołki do sadzenia drzew. Świder znakomicie nadaje się do większości rodzaju gleb. Świdry naszej produkcji posiadają specjalnie ukształtowany kąt natarcia, który zapewnia łatwe "wgryzanie" w glebę. Pojedyncza tarcza umożliwia łatwiejsze wyciąganie ziemi. Jego wykonanie jest solidne i trwałe.

Czytaj więcej: Świder do ziemi

Łuszczarka do kukurydzy

luszczarka

Łuszczarka do kukurydzy przeznaczona jest do łuskania wysuszonych kolb kukurydzy. Prosta konstrukcja (mocowanie do stabilnego blatu) zapewnia łatwą obsługę, trwałość eksploatacyjną i dużą wydajność .

 

Czytaj więcej: Łuszczarka do kukurydzy

Bęben buraczarki

beben buraczarki 2

Bęben do buraczarki.

DANE TECHNICZNE:
Szerokość - 30 cm
Średnica - 28 cm
Grubość blachy - 1,2mm
Ciężar: 4 kg

Czytaj więcej: Bęben buraczarki

Szatkownica do kapusty

szatkownica do kapusty 3

SZATKOWNICA typ SZT - 370 przeznaczona jest do krojenia kapusty w celach prywatnych jak i przemysłowych (bary, restauracje itp). Prosta konstrukcja zapewnia łatwą obsługę, trwałość eksploatacyjną i dużą wydajność krojenia. Produkowana przez nas SZATKOWNICA DO KAPUSTY TYP SZT-370 posiada: ŚWIADECTWO JAKOŚCI ZDROWOTNEJ H-HŻ-6071-53/15/D dopuszczające wyrób do kontaktu z żywnością.

Czytaj więcej: Szatkownica do kapusty