Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie

lokal do wynajecia

Oferta stojaków rowerowych

stojakSzanowni Państwo
Rower to ekologiczny i zdrowy środek transportu. Oferta stojaków na rowery produkowanych przez nasz Zakład, skierowana jest dla każdego miłośnika dwóch kółek. Liczba użytkowników rowerów w naszym kraju z roku na rok przybywa. Produkowane przez nasz Zakład stojaki dają gwarancję i bezpieczeństwo dla zaparkowanych rowerów. Ciekawe wzory, estetyka wykonania, trwałość oraz funkcjonalność uzyskujemy dzięki specjalnej konstrukcji i materiałom najwyższej jakości. Kształt, materiał i kolorystyka wykonania, każdorazowo ustalana jest z klientem.


Stojaki naszej produkcji to gwarancja i bezpieczeństwo dla Twojego roweru.
- stojaki gwarantują utrzymanie rowerów w pionie
- ułatwiają zagospodarowanie przestrzeni wokół instytucji
- możliwość zamówienia stojaków modułowych, które w przyszłości można bez zbędnych czynności rozbudowywać


Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą to zapraszamy do kontaktu z Nami. Na pewno odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i profesjonalnie doradzimy.
Szczegółowych informacji udziela:

Zakład Doskonalenia Zawodowego
Dział Zbytu i Marketingu
tel/fax: 0-17 862-80-95
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.