Ośrodek Spawalniczy


Jeśli zależy Ci na szybkim zdobyciu uprawnień spawalniczych, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie:

Kurs w dowolnej metodzie jesteśmy w stanie przeprowadzić w ciągu 14 dni intensywnego szkolenia: od poniedziałku do piątku od 7 do 15.

Każdy kursant ma do dyspozycji własne stanowisko i nielimitowaną ilość materiałów spawalniczych: elektrod, drutu, gazów, próbek, a także fartuch, przyłbicę i rękawice.

Jeśli masz wątpliwości czy wybrałeś optymalną dla Ciebie metodę lub jeśli chciałbyś wypróbować inną niż wstępnie wybrana – umożliwimy Ci to, a instruktor pomoże w podjęciu ostatecznej decyzji.

Spawalnia znajduje się w centrum Rzeszowa, niedaleko dworców autobusowego i kolejowego.Posiadamy 10 stanowisk i sprzęt marek: EWM, Faltig, Kempi, Esab i Lincoln.
Na miejscu znajduje się egzaminator, a bezpośrednio po zakończeniu szkolenia i zaliczeniu egzaminu wydajemy dokumenty:
- książeczkę spawacza,
- świadectwo egzaminu spawacza firmowane przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach i honorowane na całym świecie, dostępne w językach: angielskim i niemieckim.

Prowadzimy również egzaminy pozwalające na odnowienie posiadanych już uprawnień spawalniczych – od ręki po wcześniejszym umówieniu się. Są to egzaminy w pełnym zakresie grubości i rodzajów materiałów oraz średnic rur na wszystkich poziomach kształcenia: od złączy kątowych, poprzez złącza doczołowe blach, aż po złącza doczołowe rur.
Egzaminy przeprowadzane są zgodnie z wytycznymi Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach, a wydawane przez nas Świadectwa Egzaminu Spawacza firmowane są również przez IS Gliwice.
Dokumenty wydawane są bezpośrednio po egzaminie!Tym, którzy posiadają doświadczenie w zawodzie spawacza a nie nabyli uprawnień i uważają, że kurs nie jest im potrzebny, proponujemy bezpośrednie podejście do egzaminu. Koszt takiego egzaminu wraz z wydaniem dokumentów jw. – 1 000 zł.

POROZUMIENIE O WSPÓŁPRACY Z INSTYTUTEM SPAWALNICTWA

KONTAKT

Ośrodek Szkolenia Spawaczy

al. Piłsudskiego 2
35-959 Rzeszów

ZAPISY NA KURS

tel. kom. 600 824 925 lub (017) 85-00-198
tel. kom. 692 445 019

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 15.00