Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie

Kadry i płace

Celem szkolenia jest nabycie teoretycznych i praktycznych umiejętności w zakresie kadr i płac. Kurs ma na celu praktyczne zapoznanie uczestników szkolenia z: obowiązującymi przepisami regulującymi prawa i obowiązki pracodawcy i pracownika, z organizacją pracy i zakresem obowiązków służb specjalistycznych wykonujących zadania z zakresu spraw kadrowych i finansowych.

Znajomość tych zagadnień umożliwi uczestnikom szkolenia prawidłową realizację ich obowiązków pracowniczych zgodnie z wymogami prawnymi, zapewniając tym samym prawidłową działalność pracodawcy i praworządność w zakresie przestrzegania prawa.

Kurs w istotny sposób pozwoli także na upowszechnienie przepisów prawa pracy i prawa ubezpieczeń społecznych i zobowiązań finansowych w zakresie zobowiązań podatkowych.
Celem kursu jest przygotowanie słuchaczy do rozstrzygania konkretnych problemów prawnych, z którymi zetkną się w praktyce, realizując swe obowiązki pracodawcy i pracownika.